Hotelimiz 2000 yılında kurulmuş, Balıkesir Ayvalık ilçesinin Sarımsaklı tatil beldesinde bulunmaktadır. Otelimiz, Büyük ve geniş 200 kişilik restoranı, 50 oda 128 yatak kapasitelidir. Hotelimiz, Balıkesir Ayvalık ilçesinin Sarımsaklı tatil beldesinde bulunmaktadır. Otelimiz, Büyük ve geniş 200 kişilik restoranı, 50 oda 150 yatak kapasitelidir.Odalarımızın tamamı kara ve deniz manzaralı olup konforunuz için tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Tüm tatiliniz boyunca güler yüzlü profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz..

İki Yataklı, Üç yataklı, Dört Yataklı, Beş yataklı olmak üzere 4 çeşit odamız bulunmakadır. Odalarımızda son model soğutma sistemleri, lcd televizyon aynı zamanda yerel ve yabancı 1000 üzerinde kanal mevcuttur. Sabah kahvaltı ve Akşam yemeklerimiz açık büfedir. Birbirinden lezzetli akdeniz ve ege mutfağı ile meşhur olan Hotel Sarayevo Balkan esintilerini yemek tadınada yansıtmaktadır. Kumsalımızda hotelimize özel plajımızda, her müşterimize özel ücretsiz yararlanabileceği şenzlong ve şemsiyelerde yazın tadını çıkaracaksınız.

Sarayevo Hotel SARIMSAKLI merkezde bulunup kumsala uzaklığı sadece 30 metredir. Kumsala, dispansere, eğlence merkezi ve toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ile diğer hotellerden sıyrılıp Egenin Altın Beldesinde yıldız gibi parlamakta ve misafirlerini beklemektedir…

Hotel Sarayevo